Dönüşüm burada

Devrim niteliğindeki yeniliklerimiz hakkında bilgi edinin dünya çapındaki en iyi iplik fabrikalarında ipliğin değerini yükseltiyoruz.

Ürün broşürümüzü seçtiğiniz dilde indirin.

İNDİRMEK İÇİN KATEGORİYE TIKLAYINIZ

Kovalar

Broşürlerimiz ile dünyanın en gelişmiş ve yenilikçi şerit işleme sistemlerini ayrıntılı olarak öğrenin. Patentli tasarımlardan eksiksiz ürün yelpazemize kadar sunduğumuz her şeyi keşfedebilirsiniz.

Broşürü indir

Tango

Kova taşıma araç yelpazemizi keşfedin ve iplik üretim sürecinize nasıl çeviklik ve hız katabileceğinizi öğrenin

Broşürü indir

Kova Taşıma Çözümleri

Tekstil endüstrisinin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli, dayanıklı , verimli araç ve kasalarla mükemmel bir şekilde organize olun, ayrıntılar için broşürü indirin.

Broşürü indir

Tekerlekler

Tekstil endüstrisinin ihtiyaçlarına hizmet eden güvenli, güvenilir ve elyaf tutmayan özel tekerlekler

Broşürü indir

Bilezikler & Kopçalar

İplik kalitesini ve iplikçiliğin karlılığını artırmasıyla bilinen yeni nesil eğirme bilezikleri ve kopçaları.

Broşürü indir

Otuz yılı aşkın bir süredir, çığır açan teknolojilerimizle iplik endüstrisine yön veriyoruz. Yenilikçi ruhumuz, dünyanın ilk patentli İplik Kovalarını ve farklı Şerit türleri için farklı Kovalara yönelik ilk konsepti doğurdu. Bugün, yeni nesil İplik Kovalarımız, Artırılmış Şerit Yükleme Teknolojisi - DUO ve SUMO ile birlikte dünyadaki bir çok iplik fabrikalarında kullanılıyor. Gelişmiş zekaya ilişkin devrim niteliğindeki konseptimiz, Wizcan'ın piyasaya sürülmesi şimdiden çığır açan sonuçlara yol açtı. Kova taşıma araçlarımız Tango, iplik üretimine çeviklik ve hız katarken, kova taşıma konusundaki uzmanlığımız ve özel tekerlekler tekstil endüstrisinin ihtiyaçlarına hizmet ediyor. Ve bu arada durmuyoruz. Tesislerimizde sürekli olarak birçok şerit yönetimi teknolojisi üretilmektedir. Bizimle eğirme kalitesinin geleceğine adım atın.

Select the language of your choice
If you do not find your language, please write to enquiry@rimtex.com
Enquiry